دیجی دو
فهرست مطالب
blank
زمان مطالعه : ۱ دقیقه

شرکت زد تی ای پس از آن که وقفه ای چند ماه در پروسه کاری آن به وجود آمد باری دیگر در ایفا ۲۰۱۸ با معرفی اسمارتفون جدید به صنعت باز می گردد تا عملکرد بزرگی از خود نشان دهد.

پیشتر این شرکت دعوتنامه کنفرانس ایفا ۲۰۱۸ خود را منتشر کرد که نشان می دهد در اواخر آگوست با برگزاری کنفرانسی اسمارتفون های جدیدی برای معرفی دارد.

از جمله آنها به گوشی های هوشمند پرچمدار Axon 9 Pro و Axon 9 باید اشاره کرد. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون دو اسمارتفون منتشر شد اما به تازگی تصویر جدیدی از مدل Axon 9 Pro منتشر شده که آن را با نمایشگر ناچ نشان می دهد.

طراحی که این روزها هر شرکتی برای اسمارتفون خود در نظر می گیرد تا همانند رقبا محبوبیت بالایی داشته باشد. نخستین بار این پنل توسط اسنشال به کار گرفته شد و سپس به گوشی هوشمند آیفون ایکس اپل رسید.

حال در بیشتر گوشی های هوشمند این سبک طراحی نمایشگر را شاهد هستیم و Axon 9 Pro نیز شامل آن می شود. از مشخصات احتمالی دو مدل باید به پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵، دوربین دوگانه، باتری بیش از ۳۵۰۰ میلی آمپری، صفحه نمایش FHD+ و برخی دیگر اشاره داشت.

به هر حال اطلاعات کافی در دست نیست تا به آن پرداخت از این رو باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه کمپانی ZTE برای رونمایی دیوایس های جدید چیست و چه ویژگی هایی برای آنها در نظر می گیرد.

منبع