شیائومی Mi 8X و کسب گواهی 3C چین

8 ماه پیش

شیائومی Mi 8X و کسب گواهی 3C چین

شرکت شیائومی برای سال 2018 چندین مدل اسمارتفون در نظر گرفته که یکی دیگر از مدلهای آن یک تلفن هوشمند میان رده به نام Mi 8X است. تاکنون اخبار و شایعات متعددی پیرامون Mi 8X شیائومی منتشر شد اما هیچ یک به تایید یا تکذیب کمپانی چینی نرسید. به تازگی در وب سایت 3C چین سه مدل گوشی هوشمند جدید با شماره مدل های M1808D2TE، M1808D2TT و M1808D2TC آشکار شد.

اسمارتفون هایی که به نظر می رسد برای شرکت شیائومی است و مدل های هم نام اما متفاوت به شمار می روند. اگرچه اطلاعات دقیق دیگری در کار نیست اما گفته می شود این اسمارتفون Mi 8X شیائومی خواهد بود.

از مشخصات گوشی هوشمند موردبحث باید به پردازنده اسنپدراگون 710، سنسوراثرانگشت درون نمایشگر، باتری 3100 میلی آمپری و طراحی شبیه به Mi 8 پرچمدار. این کسب تاییدیه نشان می دهد شرکت شیائومی بزودی اسمارتفون خود را رونمایی خواهد کرد اگرچه اواخر سال 2018 خواهد بود.

پیش بینی می شود بزودی شرکت شیائومی از این میان رده تازه وارد خود رونمایی کرده و به شایعات همیشگی پایان دهد. همانطور که می دانید در سال جاری اسمارتفون های مختلفی توسط شیائومی رونمایی شده از این رو نمی توان مشخص کرد چند مدل دیگر در راه است.

منبع

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    پاسخی را بگذارید