پردازنده اسنپدراگون 8150 در راه است

9 ماه پیش

پردازنده اسنپدراگون 8150 در راه است

شرکت کوالکام هر سال پردازنده پرچمداری را معرفی می کند. پردازنده های این کمپانی همیشه قدرتمند ظاهر شده و توانستند عملکرد بالایی از خود نشان دهند و در این بین انتظار می رود بزودی مدل جدیدی معرفی شود.

حال به نظر می رسد برای سال 2019 شاهد معرفی پردازنده پرچمدار متفاوتی از کوالکام خواهیم بود. چیپی که اسنپدراگون 8150 نام گرفته و به نظر می رسد کمپانی موردبحث می خواهد به تغییر نام پردازنده های رده بالا خود بپردازد. به تازگی این چیپ کمپانی کوالکام موفق به دریافت گواهی بلوتوث شد.

در پایگاه بلوتوث این پردازنده به عنوان اسنپدراگون 8150 رویت شده است. گذشته از آن چیپ پرچمدار کوالکام موفق به دریافت گواهی وای فای هم شده که نشان می‌دهد بزودی باید شاهد معرفی چیپ جدید کمپانی کوالکام باشیم. در حال حاضر شرکت های مختلفی چون سامسونگ، هوآوی، اپل و چندی دیگر به توسعه پردازنده نیز می پردازد. با این حساب می توان چیپ های مختلفی را شاهد بود و در این بین کوالکام می خواهد با پردازنده اسنپدراگون 8150 آن را به کمپانی ها فروخته و باید این چیپ را روی مدل های پرچمدار شاهد باشیم. این پردازنده در مقایسه با اسنپدراگون 845 عملکرد قابل توجهی داشته و یک مدل برجسته است.

چیپ جدید موفق شد 1300 امتیاز بیش از اسنپدراگون 845 در تست تک هسته ای و 2000 امتیاز بیش از چیپ قبلی در تست چند هسته ای بدست آورد. حال باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک کمپانی کوالکام پردازنده جدید را معرفی کند.

متاسفانه کوالکام اشاره درستی به پردازنده جدید اسنپدراگون 8150 نداشته و پیش بینی می شد با پردازنده اسنپدراگون 855 رو به رو باشیم. به هر حال باید منتظر معرفی باشیم.

منبع

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    پاسخی را بگذارید