دیجی دو
فهرست مطالب
blank
زمان مطالعه : ۱ دقیقه

مشخصات ساعت هوشمند Galaxy Watch سامسونگ آشکار شد

شرکت سامسونگ در تابستان ۲۰۱۸ علاوه بر گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹، به رونمایی از ساعت هوشمند Gear جدید نیز پرداخت. حال به نظر می رسد کره ای ها درصدد هستند تا نسل جدیدی را معرفی کنند که نه تنها طراحی کاملا جدیدی دارد بلکه، مشخصات ارتقایافته ای برای آن در نظر گرفته می شود.

براساس گزارش های تازه انتشاریافته، به تازگی مشخصات ساعت هوشمند  Galaxy Watch آشکار شد و این طور پیداست گوشی سامسونگ می خواهد بروزآوری دقیقی داشته باشد. از ویژگی های این ساعت باید به صفحه نمایش ۱.۳ اینچی ۳۶۰*۳۶۰ پیکسلی سوپرامولد، باتری ۲۳۰ میلی آمپری، پردازنده اگزینوس ۹۱۱۰، پشتیبانی از NFC، پشتیبانی شبکه LTE و سنسور ضربان قلب اشاره کرد.

اطلاعات بیشتری از ساعت هوشمند Galaxy Watch سامسونگ در دست نیست و مشخص نشده کره ای ها چه ویژگی های بیشتری برای گجت پوشیدنی خود در نظر گرفتند. پیش بینی می شود نسل جدید ساعت هوشمند شرکت سامسونگ از فریم فلزی و صفحه نمایش لمسی بزرگتری برخوردار باشد که از سیستم عامل تایزن نیز بهره می برد.

به هر حال باید تا ۲۰ فوریه امسال جهت کسب جزئیات بیشتر منتظر ماند. شایان ذکر است سامسونگ در MWC 2019 نیز حضور پیدا می کند.

منبع