دیجی دو
فهرست مطالب
گارانتی پارس سامتل
زمان مطالعه : ۳ دقیقه

یکی از لازمه‌های اصلی که در خرید موبایل باید به آن توجه نمود، وجود خدمات پس از فروش و گارانتی است. تلفن‌های همراه هوشمند همواره در معرض آسیب‌ها و مشکلات بسیاری قرار دارند؛ از مشکلات فنی و سخت‌افزاری تا عیوبی که در ساخت کارخانه‌ای دستگاه به وجود آمده است. گارانتی، ضمانت می‌کند محصولی که خریداری کرده‌اید اصل است. علاوه بر آن با در نظر داشتن شرایطی مشخص و در مدت زمانی معینی، خدمات پس از فروش رایگان دریافت خواهید کرد. در بازار خرید و فروش موبایل در ایران، گارانتی‌های مختلفی برای برندهای متفاوت موبایل وجود دارد. انتخاب گارانتی مناسب و معتبر به تسهیل خرید موبایل کمک کرده و مشتری را نسبت به خرید خود مطمئن می‌کند.  یکی از معتبرترین گارانتی‌های موبایل در بازار ایران، گارانتی پارس سامتل است.

سابقه این گارانتی

پارس سامتل یکی از موفق‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده گارانتی است. این شرکت تا قبل از سال ۱۳۹۳ با نام سامتل شناخته می‌شد؛ اما پس از داغ شدن بازار موبایل‌های اندرویدی و هوشمند در ایران با شرکت همراه آرین یکی شده و با نام پارس سامتل قشم به ادامه فعالیت پرداخت. عمده محصولاتی که تحت گارانتی این شرکت قرار دارند، تلفن‌های همراه برند سامسونگ هستند. پارس سامتل در کنار چند شرکت دیگر، عرضه‌کننده اصلی موبایل‌های سامسونگ بوده و به صورت رسمی خدمات پس از فروش محصولات آن را ارائه می‌دهد.

شرکت‌های طرف قرارداد 

پارس سامتل از ابتدای فعالیت خود عرضه‌کننده محصولات برند سامسونگ بود. فعالیت این شرکت در ارائه خدمات مرتبط با پشتیبانی موبایل‌های سامسونگ تا به الان نیز ادامه داشته و از آن به عنوان یکی از برترین گارانتی‌های محصولات این برند نام می‌برند. علاوه بر سامسونگ، پارس سامتل محصولات برند‌های دیگر مانند هواووی،اچ تی سی، سونی و نوکیا را نیز عرضه کرده و ضمانت پس از فروش آن‌ها را برعهده دارد.

"<yoastmark

شرایط گارانتی پارس سامتل

برای بهره‌مندی از خدمات گارانتی این شرکت، دستگاه شما باید شرایطی داشته باشد. این شرایط به صورت عام مشابه با سایر گارانتی‌ها بوده و تنها در بعضی موارد متفاوت است. پارس سامتل محصولاتی را که دارای کارت گارانتی این شرکت باشند تا ۱۸ ماه به صورت رایگان گارانتی کرده و خدماتی مشخص برای آن‌ها اعمال می‌کند. این شرکت تمامی محصولات خود را تا مدت یک ماه تعمیر  و در صورت غیر قابل تعمیر بودن، تعویض می‌کند؛ این در حالی است که سایر شرکت‌های گارانتی مدت تعویضی حدود یک هفته داشته و بسیاری حتی شرایط تعویض کالا را ندارند.

شرایط نقض گارانتی پارس سامتل

  1. هرگونه آسیب فیزیکی مانند شکستگی، ضربه‌خوردگی، خط و خش
  2. نفوذ مایعات و رطوبت به داخل دستگاه
  3. نصب برنامه‌های غیر استاندارد بر روی دستگاه
  4. باز شدن و تعمیر دستگاه توسط افراد غیر از کارشناسان پارس سامتل
  5. هرگونه مشکلی که در اثر استفاده ناصحیح از دستگاه به وجود آمده باشد
  6. هرگونه خدشه و خرابی بر روی سریال گارنتی و هولوگرام بر روی جعبه دستگاه

توجه داشته باشید برای استفاده از خدمات پس ار فروش باید به هنگام مراجعه به شعب پارس سامتل کارت گارانتی، جعبه دستگاه و فاکتور خرید را به همراه داشته باشید.

"<yoastmark

ویژگی و مزایای گارانتی پارس سامتل

پارس سامتل به صورت تخصصی خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ را ارائه می‌دهد. از این رو کارشناسان بخش تعمیر این شرکت تسلط بیشتری بر روی دستگاه‌های این برند مشخص دارند. همچنین سابقه و اعتبار پارس سامتل یکی از مزیت‌های اصلی این گارانتی است که اطمینان بخش خریداران نیز می‌باشد. مهم‌ترین مزیت پارس سامتل شرایط زمانی مطلوب در زمینه تعویض کالا خریداری شده است که نسبت به بسیاری از شرکت‌های گارانتی مدت بیشتری را شامل شده و از این نظر در بازار محصولات دیجیتال ایران مزیتی متفاوت محسوب می‌شود.

شماره تماس و آدرس

تلفن مرکز پاسخگویی : ۰۲۱۲۴۵۳۸۰۰۰

آدرس: تهران، خیابان ظفر، روبروی بیمارستان علی اصغر، پلاک ۲۴۰