دیجی دو
blank

درز جزئیات سخت افزاری وان پلاس ۶

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

شرکت وان پلاس بزودی قصد داشته نسل جدید گوشی هوشمند پرچمدار خود موسوم به وان پلاس ۶ را معرفی کند. اسمارتفونی که مشخصات قابل توجهی داشته و از طراحی شبیه به آیفون ایکس بهره می برد. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون وان پلاس ۶ منتشر شد اما هیچ یک توسط کمپانی چینی به تایید یا تکذیب نرسیده تا از حقایق اطلاعاتی کسب کرد و نمی توان به شایعات اکتفا داشت. وان پلاس ۶ قرار است در بهار سال جاری معرفی شود و پیش بینی شده از طراحی و مشخصه های بارزی بهره می برد و می تواند نظر هر فردی را به خود جلب کند.

به تازگی مدیرعامل کمپانی وان پلاس Pete Lau برخی اطلاعات این گوشی هوشمند را فاش کرده که نشان می دهد با اسمارتفون قابل توجهی رو به رو هستیم. به نظر می رسد ویژگی های بزرگی توسط شرکت چینی برای وان پلاس ۶ در نظر گرفته خواهد شد که یکی از آنها پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ خواهد بود. با توجه به گفته های Pete Lau وان پلاس ۶ به پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز است و با حافظه رم ۸ گیگابایتی می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

گذشته از آن نسخه ارزان تری با حافظه رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی کمتر نیز محیا شده تا افراد بتوانند به تهیه آن بپردازند. این تلفن هوشمند دقیقا مشخص نیست چه زمانی معرفی خواهد شد اما پیش بینی می شود بهار سال جاری شاهد رونمایی پرچمدار چینی باشیم. شایعات پیرامون وان پلاس ۶ متعدد بوده و هر یک به مواردی خاص اشاره دارد که نشان می دهد چینی ها برنامه های بزرگی در سر داشته و می خواهند یک مدل قدرتمند معرفی کنند.

پیشتر گفته شده این اسمارتفون نمایشگری مشابه آیفون ایکس اپل داشته که بیشتر گوشی هوشمندهای فعلی با ایده طراحی آن به نمایشگر بی حاشیه تبدیل شدند و توانستند موردتوجه قرار گیرند. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات پرداخت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب