مجله خبری فروشگاه اینترنتی دیجی دو در این مجله شما میتوانید از جدیدترین فناوری های بکار رفته در موبایل ، آموزش های کاربردی ، نقد و بررسی موبایل و بروز ترین تکنولوژی بکار رفته در دنیای دیجیتال را اطلاع پیدا کنید .

انتشار آپدیت جدید برای Galaxy A9جدید سامسونگ

در ماه اکتبر شرکت سامسونگ از گوشی هوشمندی رونمایی کرد که به چهار دوربین تجهیز شده بود. اسمارتفونی که برای نخستین بار در میان محصولات این شرکت کره ای به دوربین چهار گانه مجهز شد.

این اسمارتفون چیزی نبود جز  Galaxy A9جدید که در طراحی و مشخصات نیز بروزرسانی گشته است. حال به تازگی با گذشت مدت زمان کوتاهی از عرضه آن، آپدیت نرم افزاری منتشر کرده که موجب بهبود تصویربرداری گلکسی ای ۹ می شود.

از آنجایی که باید  Galaxy A9جدید  را دوربین محور محسوب کرد، مشتریان این دیوایس اهمیت بسیاری به کیفیت دوربین می دهند و انتظار وجود مشکلاتی ندارند. اما به نظر رسیده در عرضه اولیه این گوشی هوشمند مسائلی توسط کاربران  Galaxy A9جدید مشاهده شد و سامسونگ نیز تصمیم به انتشار آپدیت جدید کرده است.

دوربین اصلی  Galaxy A9جدید از نوع ۱۰، ۲۴، ۸ و ۵ مگاپیکسلی می باشد و در بخش دوربین سلفی نیز حسگر ۲۴ مگاپیکسلی تعبیه شده است. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر به بخش تنظیمات گوشی مراجعه کنید.

منبع