آپدیت اندروید پای برای آنر ۸ پرو عرضه شد

0 28
زمان مطالعه : ۱ دقیقه

اگر بخاطر داشته باشید در ماه مارس سال گذشته بود که شاهد رونمایی از گوشی آنر ۸ پرو بودیم. سیستم‌عاملی که به طور پیش‌فرض بر روی این گوشی هوشمند قرار گرفته بود سیستم‌عامل اندروید نوقا بود که از رابط کاربری EMUI 5.1 نیز برخوردار بود.

اما خوشبختانه این گوشی هوشمند به تازگی نسخه بروزرسانی‌شده سیستم‌عامل اندروید پای را که از رابط کاربری EMUI 9  برخوردار است دریافت کرده است. اما نسخه به‌روزرسانی‌شده سیستم‌عامل مذکور تنها برای کاربران هندی که دارای گوشی آنر ۸ پرو هستند منتشر شده است که بیلد نامبر آن نیز C675E6R1P5 است.

حجم نسخه بروزرسانی‌شده سیستم‌عامل اندروید پای برابر با ۳.۴۹ مگابایت است اما اگر شما قبلا نسخه بتای آن را دریافت کرده باشید الان باید این نسخه بروزرسانی‌شده را با حجم ۳۴۰ مگابایت دانلود کنید.

همانطور که اشاره کردیم نسخه بروزرسانی‌شده سیستم‌عامل اندروید پای با رابط کاربری EMUI 9  همراه است اگر با این رابط کاربری آشنا نیستید و اطلاعات زیادی درباره آن ندارید باید بگوییم که این رابط کاربری امکانات و قابلیت‌های زیادی را با خود به همراه دارد که موجب لذت هرچه بیشتر شما می‌شود. برخی از امکانات و قابلیت‌های این رابط کاربری شامل: شناسایی اشیا با استفاده از هوش مصنوعی، سرعت بالا در اجرای اپلیکیشن‌ها و …. است.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.