مجله خبری فروشگاه اینترنتی دیجی دو در این مجله شما میتوانید از جدیدترین فناوری های بکار رفته در موبایل ، آموزش های کاربردی ، نقد و بررسی موبایل و بروز ترین تکنولوژی بکار رفته در دنیای دیجیتال را اطلاع پیدا کنید .

انتشار تصویر تیزری از نسخه مک لارن ادیشن وان پلاس ۶تی

براساس گزارش ها شرکت وان پلاس با همکاری کمپانی بریتانیایی مک لارن بزودی از گوشی هوشمند وان پلاس ۶تی مک لارن ادیشن رونمایی خواهد کرد. اسمارتفونی که همانند مدل های پیشین دارای طراحی و مشخصات بزرگی خواهد بود.

وان پلاس هر سال یک نسخه ویژه از مدل تی پرچمدار هر سال خود در نظر می گیرد و سال گذشته نیز با یکی از کمپانی های بزرگ همکاری داشت. برای سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفته تا مک لارن به عنوان شریک تجاری خود انتخاب کند.مک لارن اگرچه در زمینه اتومبیل فعالیت دارد و ارتباطی با گوشی هوشمند ندارد، اما پیشتر مدیران دو کمپانی از همکاری با یکدیگر اظهار خشنودی داشته و چنین برنامه ای را شگفت انگیز دانستند. وان پلاس در اوایل ماه دسامبر طی برگزاری رویدادی اختصاصی، نسخه مک لارن ادیشن وان پلاس ۶تی را معرفی می کند.

براساس آخرین گزارش ها، این نسخه در کنار مشخصات بزرگ قبل، با حافظه رم ۱۰ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ همراهی می کند. این روزها شرکت های متعددی حافظه رم ۱۰ گیگابایتی را برای اسمارتفون خود به کار گرفتند و چنین ظرفیتی بین گوشی های هوشمند معمول نیست.این طور که پیداست از سال آینده مدل های بیشتری به لیست گوشی های هوشمند با حافظه رم ۱۰ گیگابایتی افزوده می شوند. جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا وان پلاس این محصول ویژه را معرفی کند.

به تازگی تصویر تیزری جدیدی از این پرچمدار منتشر شده که اطلاعات بسیاری به دست نمی دهد و تنها بخش فوقانی گوشی هوشمند مشخص است. شایان ذکر می باشد که وان پلاس ۶تی مک لارن ادیشن در ۱۱ دسامبر معرفی و مدتی بعد راهی بازار خواهد شد.

منبع