دیجی دو
فهرست مطالب
blank
زمان مطالعه : ۱ دقیقه

آشنایی با بهترین کیبوردها برای Galaxy Tab S3/ قسمت دوم

متاسفانه این روزها تبلت های اندرویدی خیلی رایج و پرطرفدار نیستند به شکلی که از رونق گذشته افتادند اما سامسونگ در سبد محصولات خود تبلت های رده بالایی چون Galaxy Tab S3 دارد. این تبلت در میان محصولات پرچمدار قرار می گیرد و می تواند تجربه کاربری لذت بخشی را رقم زند.

سامسونگ در MWC 2018 بود که تبلت Galaxy Tab S3 را معرفی کرد و مدتی بعد نیز شاهد عرضه آن بودیم. این تبلت در دسته دیوایس های قابل توجه بوده و در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین صفحه کلیدهای Galaxy Tab S3 آشنا سازیم:

۴- EC Technology Multi-Device

blankاگر بخواهیم به دیگر صفحه کلید کاربردی و جذاب تبلت Galaxy Tab S3 به نام EC Technology Multi-Device است. همانطور که از نام محصول پیداست این صفحه کلید با شاسی که داشته اتصال هر تبلتی از جمله تبلت Galaxy Tab S3  را فراهم می سازد. گذشته از آن بدنه پلاستیکی باکیفیت و کلیدهای نرم آن موجب خواهد شد تا تجربه کاربری خوبی با این صفحه کلید مطرح داشت. EC Technology یکی از برندهای شناخته شده در زمینه تولید لوازم جانبی بوده که پیشتر این محصول خود را معرفی و عرضه کرد. هیچ کلید کنترل اندرویدی در این کیبورد نیست و از طریق باتری AAA می توان به تامین شارژ آن پرداخت.

این صفحه کلید قادر است تا دستگاه بلوتوثی را به خود متصل کند. با باتری یاد شده می توان این صفحه کلید را بین دو تا سه ماه مورد استفاده قرار داد. این محصول EC Technology تنها با قیمت ۲۰ دلار قابل تهیه است.

۵- DREVO Calibur 71-key

blankیکی از صفحه کلیدهایی که طراحی گیمینگ داشته و برخی ممکن است آن را برای کامپیوترهای دسکتاپی مناسب بدانند، DREVO Calibur 71-key  می باشد. این صفحه کلید گیمینگ با ابعاد کوچک که می توان بهترین کاربری را با آن داشت، همراه است و تجربه کاربری نرم و راحتی را به دنبال دارد. با وجود ۷۱ کلید مختلف می توانید تجربه کاربری خوبی داشته باشید و شاهد کمبود کلیدی در این کیبورد نباشید. با نور پس زمینه رنگی طراحی DREVO Calibur 71-key بیشتر شبیه به محصولات گیمینگ بوده و شاید در ابتدا برای شما جالب توجه نباشد زیرا ممکن است آن را مناسب سیستم های دسکتاپی گیمینگ بدانید. اما در حقیقت این صفحه کلید را می توان در کنار تبلت پرچمدار Galaxy Tab S3 نیز به کار گیرید و نرمی و راحتی بالایی را شاهد باشید.

منبع