دیجی دو
blank
مقالات تصادفی

حجم فروش هوم پاد در ایالات متحده مورد انتظار بود

blank
زمان مطالعه : ۱ دقیقه

حجم فروش هوم پاد در ایالات متحده مورد انتظار بود

شرکت اپل در سال ۲۰۱۸ تصمیم می گیرد اسپیکر هوشمندی را به نام هوم پاد رونمایی کند. دستگاهی که برای رقابت با آمازون اکو یا دیگر اسپیکرهای هوشمند در نظر گرفته شد. این اسپیکر هوشمند مبتنی بر دستیار هوشمند سیری بوده و براساس بررسی های صورت گرفته روی آن می توان هوم پاد را یک اسپیکر کامل دانست. حال به تازگی آمار فروش این اسپیکر آشکار شده که به نظر می رسد قابل توجه نیست.

هوم پاد اگرچه رقیب سرسختی برای سایر اسپیکرهای هوشمند محسوب شده و برای شرکت بزرگی چون اپل به شمار می رود، اما یک مدل معمولی نیست و ویژگی‌های قابل توجهی برای آن در نظر گرفته شد. شاید هوم پاد اسپیکر قابل توجهی باشد اما حرف های بسیاری برای گفتن ندارد. براساس گزارش ها تاکنون تنها ۳ میلیون واحد اسپیکر هوشمند در ایالات متحده به فروش رسیده است. البته اگرچه فروش کلی مطلوبی نبود نسبت به فروش ۶۰۰ هزار دستگاهی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ رقم ایده آلی محسوب می شود و افزایش فروش خوبی را به دنبال داشت.

اپل برای فروش این اسپیکر هوشمند تخمین بزرگی زده بود اما نتوانست به اهداف خود دست یابد. گزارش همچنین می گوید اپل می خواهد تا اواخر سال ۲۰۱۸ میزان فروش را به ۴ میلیون دستگاه برساند. اسپیکر هوشمند هوم پاد در مقایسه با اکو آمازون و گوگل هوم از طرفداران کمتری برخوردار است و نباید آن را اسپیکر هوشمند بسیار محبوبی دانست. اما با توجه به آن که طرفداران اپل کم نیستند، بیشتر خریداران هوم پاد را دارندگان آیفون تشکیل می دهند. زیرا بدون برخورداری گوشی هوشمند اپل ممکن است نتوانید شاهد تجربه کاربری هوشمند بزرگی با هوم پاد باشید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *