دیجی دو
blank

مقرون به صرفه ترین پرچمدار در راه است

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

مقرون به صرفه ترین پرچمدار در راه است

شرکت میزو یکی از برندهای مطرح تولیدکننده گوشی هوشمند چینی بوده که تاکنون توانسته با محصولات قابل توجهی حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

هوانگ ژانگ، بنیان­گذار بخش فناوری و تکنولوژی میزو، روز ۲۳ ماه ژوئن در انجمن میزو اظهار داشت که میزو ۱۶ بهترین و به صرفه­ترین نوع هندست بازار است که به همراه پردازنده­ی سردمدار کمپانی کوالکام، اسنپ دراگون ۸۵۴ وارد بازار خواهد شد. کاربر حاضر در انجمن مذکور، جزئیات قیمت احتمالی پرچم­دار شرکت میزو در آینده را منتشر کرده است؛ پس از مطرح کردن پرسش قیمت بیش از ۴۰۰۰ یوانی این هندست، توسط یک عضو انجمن.

رئیس شرکت مبلغ ۴۰۰۰ یوان یا ۴۱۵ دلار را برای تهیه این تلفن همراه هوشمند کافی دانست.

هوانگ ژانگ در ادامه اظهار داشت: محصولاتی با قیمت کم ایده­آل من نیستند. کارآمدی فرسایشی کمپانی نمی­تواند حامی محصولات مقرون به صرفه باشد و من به شخصه قصد تغییر مدل پیشین را دارم.

با توجه به دیگر جزئیاتی که هوانگ ژانگ منتشر کرده است، سری میزو ۱۶ در دو اندازه مختلف به بازار عرضه خواهد شد که هر دو اندازه از تراشه اسنپ دراگون ۸۴۵ تولید کوالکام، اسکنر اثر انگشت در پایین صفحه نمایش و ۸ گیگابایت حافظه در ورژن برتر بهره­مند خواهند بود.

وی اعلام کرد که شرکت رویه­ی سابق خود برای عرضه میزو پرو ۷ را نخواهد داشت و دیگر بیش از توان و میزان فروش اقدام به تولید نخواهد کرد. در این بازه، فرآیند تولید با احتیاط بیشتر انجام گرفته و تنها در صورت اتمام موجودی مدل مذکور تولید انبوه آغاز خواهد شد.

پیش بینی می شود اطلاعات آشکار شده درباره میزو ۱۶ حقیقی باشد. تاکنون با شایعات بسیاری این اسمارتفون رو به رو شدیم که هیچ یک به تایید یا تکذیب نرسید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.