دیجی دو
فهرست مطالب
آیفون (۲۰۲۱)» را به عنوان بهترین جایگزین برای پرچمدار بعدی اپل انتخاب کرده‌اند.
زمان مطالعه : ۱ دقیقه

در چند وقت گذشته یک نظرسنجی بین طرفداران اپل انجام شد. نتیجه نظرسنجی حاکی از آن بود که بسیاری از کاربران اپل اصلا تمایلی ندارند این شرکت گوشی نسل بعدی خود را با نام اپل ۱۳ رونمایی و به بازار عرضه نماید. علاوه بر این موضوع، ۵۲ درصد مصرف کنندگان آیفون اعلام کردند حتی مشتاق به رونمایی IOS 15 هم نمی باشند.

مطابق با یک نظرسنجی جدید که توسط شرکت sell cell برگزار شده است. ۷۴ درصد از طرفداران اپل گفته اند کاش سری جدید آیفون، نام دیگری داشته باشند و آن ها مخالف با نام آیفون ۱۳ بوده اند. بسیاری از این کاربران نام آیفون ۲۰۲۱ را پیشنهاد کرده اند. البته که شاید فکر کنید به دلیل نحسی عدد ۱۳ کاربران با نام آیفون ۱۳ مخالفت کرده اند. اما باید بگوییم که تنها ۱۸ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی بر این خرافات معتقدند و مابقی دلایل دیگری برای تغییر نام داشته اند.

نام آیفون ۱۳ دردسر ساز شد

اما جدا از نام نسل جدید آیفون، بسیاری از کاربران منتظر پرچمدار جدید اپل هستند اما ۶۴ درصد از آن ها هم گفته اند فعلا قصد خرید آیفون را ندارند و تصمیم دارند منتظر بمانند تا پاییز اپل از مدل جدید خود رونمایی کند. این در حالی است که ۵۲ درصد از کاربران اپل حتی برایشان بروزرسانی ios15 اصلا جذاب و هیجان انگیز نیست. 

حدود ۳۲ درصد از افرادی که در نظر سنجی شرکت کرده اند امیدوار بودند که در ios15 ویجت های تعاملی را بیشتر ببینند. اما ۲۱ درصد هم اذعان داشته اند که بهتر بود قابلیت نمایشگر همیشه روشن به نسخه جدید ios اضافه گردد. 

یکی دیگر از قابلیت های جدید در ios 15 ارائه دسترسی به اطلاعات پس از مرگ است که این قابلیت مخالفان و موافقان خود را دارد. حدود ۵۳ درصد از کاربران گفته اند که اصلا مایل نیستند پس از مرگشان اطلاعاتش را کسی از دوستان و خانواده مشاهده کنند. اما بسیاری هم با این قابلیت کاملا موافق هستند و دوست دارند برخی از اعضای نزدیک این دسترسی را پیدا کنند. اما با این وجود این قابلیت بر روی ios 15 قرار گرفته است.