احتمالا بازی جدید راک استار گیمز در مراسم E3 2019 به صورت رسمی معرفی شود

3 ماه پیش

احتمالا بازی جدید راک استار گیمز در مراسم E3 2019 به صورت رسمی معرفی شود

به تازگی گزارشات مختلفی مبنی بر اینکه احتمال معرفی بازی جدید راک استار گیمز در مراسم E3 2019 وجود دارد منتشر شده است. همانطور که می‌دانید کمپانی سونی برای اولین بار در تاریخ، قرار نیست که در مراسم E3 2019 حضور داشته باشد. اما رقبای آن یعنی کمپانی‌های مایکروسافت و یوبی‌سافت آنقدر برای این مراسم برنامه‌ریزی کرده‌اند که به‌نظر نمی‌رسد جای خالی کمپانی سونی در آن احساس شود.

چراکه این دو کمپانی نه‌تنها خود را برای کنفرانسی جذاب در مراسم E3 2019 آماده کرده‌اند بلکه تاکنون تیزرها و بیانیه‌هایی را منتشر کرده‌اند که برخی از محصولات و بازی‌های جدید آن‌ها را لو داده است. البته ذوق و کنجکاوی کاربران این دو کمپانی در رابطه با محصولات و بازی‌هایی که قرار است در مراسم E3 2019 به معرفی آن بپردازند، تمامی ندارد به‌ویژه در زمینه بازی جدید شرکت راک استار گیمز که حدس و گمان‌های زیادی در رابطه با آن وجود دارد.

به تازگی یکی از کاربران انجمن ردیت که یک صفحه تبلیغاتی از یک بازی معرفی نشده را برای شرکت تیک تو اینتراکتیو طراحی کرده، این احتمال را داده است که این صفحه تبلیغاتی به بازی جدید راک استار گیمز تعلق داشته باشد. علاوه‌براین او پیش‌بینی کرده است که در مراسم E3 2019 شاهد معرفی این بازی جدید نیز خواهیم بود.

همانطور که می‌دانید تنها یک ماه تا برگذاری مراسم E3 2019 فرصت باقیست، از آن‌جایی که بازی ردمپشن 2 در سال گذشته میلادی عرضه شد احتمال رونمایی از بازی جدید راک استار گیمز در مراسم E3 2019 که یک ماه تا برگذاری آن مانده خیلی کم است.

منبع

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    پاسخی را بگذارید