فــــــروش اقساطی !؟

بـــرای خرید به صــورت اقساطی از دیجی‌دو می‌تـوانید از سایت های بای چک و تاپ لند که به شما امکان خرید اقسـاطی می دهند اقدام به خرید اقساطی نمایید.

دریافت اعتبار

فروش اقساطی تاپ لند

شرکت پشتیبان خدمات تاپلند
شرکت نوین اعتبار هوشمند پردیس با نام تجاری تاپـ‌لِند با هدف توسعه و حمایت از کسب و کارهای فعال در حوزه تجارت الکترونیک و همچنین تسهیل شرایط خرید اقساطی برای متقاضیان اقدام به ایجاد سامانه فروش اقساطی انواع کالا و خدمات در بستر اینترنت و بصورت غیرحضوری را نموده است. در تاپ‌لِند این امکان وجود دارد که متقاضیان سایت های طرف قرار این شرکت بتوانند به راحتی با خرید اعتبار کالای مورد نظر خود را تهیه کنند.

ابتدا فروشگاهی که قصد خرید اقساطی از آن را دارید انتخاب می‌کنید و کلید ثبت درخواست را می‌زنید. در صفحه ثبت درخواست مبلغ اعتبار مورد نظر، نوع تضامین، تعداد ماه‌های بازپرداخت را مشخص و درخواست خود را ثبت می‌کنید. در ادامه باید وارد پنل مشتریان شوید اگر قبلاً عضو تاپ‌لِند شده باشید با وارد کردن شماره موبایل و دریافت کد امنیتی وارد پنل خود می‌شوید در غیر این صورت در صفحه مورد نظر با وارد کردن نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره موبایل در وب‌سایت تاپ‌لِند ثبت نام نمایید.

پس از ثبت نام اولیه می‌بایست سایر اطلاعات خود را که شامل اطلاعات فردی و شغلی می‌باشد را تکمیل و یا اگر قبلاً تکمیل نمودید در صورت نیاز ویرایش و بروزآوری کنید.

پس از تکمیل اطلاعات می‌بایست مدارک مورد نظر را مطابق راهنمای موجود در بخش مربوطه بارگذاری نمایید و در انتها ثبت نمایید.

چطور مدارک را بارگذاری کنید

به منظور اعتبارسنجی می بایست در اولین مرتبه ثبت درخواست، مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمائید در درخواست‌های بعدی در صورت بالا بودن اعتبار و سوابق مثبت در تاپ‌لِند نیاز به بارگذاری مدارک ندارید.

راهنمای تنظیم چک

با توجه به قانون جدید چک‌های صیادی می‌بایست حتماً تاریخ بر روی آن درج و در سامانه صیاد ثبت گردد. تاریخ مورد نظر را به تاریخ سومین بازپرداخت اقساط خود درج نمائید. تاریخ می بایست به عدد و حروف و بدون خط خوردگی نوشته شود.

راهنمای تنظیم سفته  

توجه داشته باشید مبلغ اسمی سفته در نظر گرفته شده می‌بایست مبلغی که در سفته می‌نویسید را پوشش دهد در غیر اینصورت می‌بایست جهت پوشش کامل مبلغ مورد نظر، سفته دیگری نیز تهیه کنید.

فروش اقساطی بای چک

شرکت پشتیبان خدمات بــــای چک
” شرکت بازرگانی نیک راستیــــن پــــارسا “ بــوده است که از آغاز سال 1395 پشتیبـــانی فــــــروش اقساطی فـــــروشگاه‌ها و اغلب سایت های خدماتی را راه اندازی کرد. ایـــــن سایت بـادارا بـودن ده‌ها وبسایت و فروشگاهای فروش کالا توانسته اقساط خرید انواع محصولات مانند لوازم خانگی مانند یخچال، لوازم صوتی تصویری و دیجیتالی مانند تلویزیون، گوشی، کامپیوتر و لپ تاپ، دکوراسیون داخلی مانند مبلمان و میز وصندلی، لـــوازم و ادوات موسیقی، تورهای مسافرتی، موتور سیکلت و مواردی از این قبیل را فراهم کند.

تنها راه استفاده از این خدمات دریافت تاییدیه بای چک خواهد بود. لازم به ذکر است که افراد می‌توانند تمامی هزینه محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های تحت پوشش این سامانه به مدت اقساط 24 ماهه پرداخت کنند. جالب است بدانید خرید اقساطی با بای چک را می توان از طریق چک، سفته و یا کسر از حقوق انجام داد که تمامی مسائل مـــــربوط به کالا، گارانتی و تــــحویل بر عهده فـــــروشگاه مــــــورد نظر بوده وبای چک تنها صادر کننده اعتبار سنجی و صدور تاییدیه برای خرید شما خواهد بود.

زمانی که شما دسته محصول موردنیاز خود در بای چک را انتخاب کنید، گزینه ای را در پایین صفحه مشاهده می‌کنید که “دریــــافت تاییدیه بای چک” است. روی ایـــــن گزینه کلیک کنید تـا به صفحه اعتبــــارسنجی بای چک هدایت شوید.در آن صفحه اطلاعات شخصی، شغل و آدرس و اطلاعات بانکی از شما خواسته می شود. این فیلدهای ثبت نام را به دقت پر کنید. پس از حداقل 24 ساعت و یـا حداکثر 72 ساعت از طریـق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کدملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید. در صورت احراز شما و معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام، بای چک ثبت نام شما را تائید می کند و شما می توانید با “تاییدیه بای چک” از فـــــــروشگاه های مختلفی که در سایت مـــــوجود هستند، خـــــرید خود را به صــورت اقساطی انجام دهید. هیچ کدام از فروشگاههای موجود در این سایت، بدون “تائیدیه بای چک” فروش اقساطی انجام نخواهند داد.

به یاد داشته باشید که پرداخت به موقع اقساط و وصول چک‌های شما در سوابـــــق خــــریدتان ثبت می شود و در قبولی ثبت نام های بعدی شما برای خریدهای اقساطی بعدی، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

فیلد “شماره حساب حقوق یا پس انداز” را حتما پر کنید. در صورت پــــر نکردن این فیلد، به ثبت نام شما رسیدگی نخواهد شد. سعی کنید حسابهایی که گــــردش مــــــالی و معدل بالاتری دارند را در فیلد وارد کنید تا شانس قبولی بیشتری در ثبت نام داشته باشید.

در صورت خرید اقساطی بـــــــا روش کسر از حقــــوق، هنگام خرید، یک بـــــــرگ سفته نیـــز از شما دریـافت می گردد و بـــــعد از پــــایـــــان اقساط نیــــز سفته شما برگشت داده خواهد شد.