فروش اقساطی از فروشگاه دیجی دو

بـرای خرید به صورت اقساطی از دیجــی دو می تـوانید یکی از دو سایت بـای چک و یا ایـران رنتر که به شما امکان خرید اقسـاطی می دهند را انتخاب کنید

خرید از بای چک خرید از ایران رنتر

فروش اقساطی ایران رنتر

با ایران‌رنتر آشنا شویم

ایران ‏رنتر برند شرکت دانش‌بنیان «هوشمند آرمان گستر آریا» است که در سال 1394 تأسیس شده است. شروع کار ایران‏رنتر با یک استارتاپ اجاره وسایل و تجهیزات نمایشگاه در سال 1394 بود. با مشاهده استقبال مشتریان، در اواسط سال 1395تصمیم گرفتند که علاوه بر اجاره وسایل و تجهیزات نمایشگاه‌، امکان اجاره وسایل دیگر مانند وسایل سفر، وسایل ورزشی و دیجیتال را نیز برای مشتریان خود فراهم آورند. رفته رفته با رشد روزافزون سفارشات و همینطور تقاضاهای زیاد برای خرید اقساطی، ایران‏رنتر تصمیم به راه اندازی «کارت اعتباری خرید» کرد و مشتریان علاوه بر خرید اقساطی وسایل، با تهیه کارت‌ اعتباری خرید می‌توانستند از دیگر فروشگاه‌های آنلاین نیز به به صورت اقساطی خرید کنند و اقساط را ماهانه در ایران‏رنتر پرداخت کنند. ایران‏رنتر به عنوان اولین پلتفرم فروش اقساطی با ساختارهای شرعی و قانونی کشور توانسته است روشی هوشمند و مدرن را برای سرمایه گذاری ایجاد کند. در واقع در ایران‏رنتر، از یک طرف خریداران می‌توانند با تهیه کارت‌ اعتباری خرید ، به خرید اقساطی کالا و خدمات از ده‌ها سایت فروشگاهی و خدماتی بپردازند و از طرف دیگر سرمایه گذاران نیز می‌توانند با تأمین سرمایه برای درخواست مشتریان، یک سرمایه‌گذاری مدرن و هوشمند را تجربه کنند. در واقع، ایران‏رنتر رابطی میان خریداران اقساطی و سرمایه‌گذاران است.
کارت‌ اعتباری خرید خدمتی نوین از ایران‏رنتر برای مشتریان در جهت خرید اقساطی است. شما با سفارش کارت‌ اعتباری خرید می‌توانید از فروشگاه‌های مختلف کالای مورد نظر خود را به صورت اقساطی خریداری کنید. برای سفارش کارت اعتباری لزومی ندارد که حتما چک ارائه دهید. شما می‌توانید از ضمانت با سفته نیز برای دریافت کارت‌ اعتباری خرید استفاده کنید. اما ارائه چک مزایای بیشتری در مقایسه با ضمانت با سفته دارد. سقف خرید اقساطی از ایران‏رنتر برای اولین خرید برای افرادی که از سفته برای ضمانت استفاده می‌کنند 6 میلیون تومان و برای ضمانت با چک 7.5 میلیون تومان است و در خریدهای بعدی، بر اساس نمره اعتبار شما سقف خرید می‌تواند تا 10 میلیون تومان افزایش یابد.

مراحل ثبت سفارش کارت اعتباری خرید

مراحل ثبت سفارش در ایران‌رنتر به صورت زیر می باشد:

1- اگر از قبل در سایت ایران ‏رنتر ثبت نام نکرده اید باید با وارد کردن شماره موبایل و رمز خود، ثبت نام انجام دهید.

2- ابتدا فروشگاه دیجی دو را جستجو کرده و از بین کارت های مورد نظر براساس تعداد ماه‌های پرداخت تا 12 ماه، یک کارت را انتخاب کرده و گزینه ادامه ثبت سفارش را بزنید.
3- کارشناسان ایران‌رنتر حداکثر تا 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تصاویر مدارک مورد نیاز برای ضمانت را از شما درخواست می‌کنند.

4- بعد از ارسال تصاویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا 72 ساعت کاری مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار گرفته و در صورت تأیید مدارک، ثبت‌نام تایید نهایی می شود.
5- زمان دقیق ارسال کارت‌ اعتباری خرید مشخص نیست و به صورت اتوماتیک زمانی به عنوان حداکثر زمان ارسال برای سفارش شما در نظر گرفته می‌شود.
نکته: توجه کنید در صورتی که مدارک ضمانت تا حداکثر ۳ روز پس از ثبت سفارش، ارسال نگردد، سفارش به طور خودکار حذف خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

فروش اقساطی بای چک

با بای چک آشنا شویم

شرکت بازرگانی نیک راستین پارسا با راه اندازی سایت بای چک در ابتدای سال 1396 برای پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و سایت های دیگر در قالب خدمات و کالا راه اندازی گردید. در سایت بای چک، ده ها فروشگاه و وبسایت برای فروش کالاهای خود قرار دارند. این فروشگاه ها در انواع مختلفی می باشند از جمله فروش لوازم خانگی مانند یخچال، لوازم صوتی تصویری و دیجیتالی مانند تلویزیون، گوشی، کامپیوتر و لپ تاپ، دکوراسیون داخلی مانند مبلمان و میز وصندلی، لوازم و ادوات موسیقی، تورهای مسافرتی، موتور سیکلت و مواردی از این قبیل.
همه افراد در سراسر ایران می توانند با دریافت تائیدیه بای چک، بسیاری از نیازهای خود را از فروشگاههای تحت پوشش این سامانه، به صورت اقساط تا مدت 24 ماه خریداری کنند. بای چک با سه روش چک، سفته و کسر از حقوق، فروش اقساطی را انجام می دهد. تمامی مسائل مربوط به کالا و گارانتی و تحویل به عهده فروشگاه ها می باشد و بای چک تنها اعتبارسنجی و صدور تائیدیه جهت خرید شما از فروشگاه را صادر می کند.
موارد مهم برای قبولی ثبت نام به شرح زیر می باشد:

1- قدمت بالای حساب

2- داشتن معدل حساب قابل قبول و متناسب با مبلغ خرید

3- شغل و سابقه کاری موجه

4- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

توجه داشته باشید که پرداخت به موقع اقساط و وصول چکهای شما در سوابق خریدتان ثبت می شود و در قبولی ثبت نام های بعدی شما برای خریدهای اقساطی بعدی، بسیار تاثیرگذار می باشد.

نحوه ثبت سفارش در بای چک:

زمانی که شما دسته محصول موردنیاز خود در بای چک را انتخاب کنید، گزینه ای را در پایین صفحه مشاهده می کنید که “دریافت تاییدیه بای چک” می باشد. روی این گزینه کلیک کنید تا به صفحه اعتبارسنجی بای چک هدایت شوید. در آن صفحه اطلاعات شخصی، شغل و آدرس و اطلاعات بانکی از شما خواسته می شود. این فیلدهای ثبت نام را به دقت پر کنید. پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کدملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید. در صورت احراز شما و معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام، بای چک ثبت نام شما را تائید می کند و شما می توانید با “تاییدیه بای چک” از فروشگاه های مختلفی که در سایت موجود هستند، خرید خود را به صورت اقساطی انجام دهید. هیچ کدام از فروشگاههای موجود در این سایت، بدون “تائیدیه بای چک” فروش اقساطی انجام نخواهند داد.
نکته1: فیلد “شماره حساب حقوق یا پس انداز” را حتما پر کنید. در صورت پر نکردن این فیلد، به ثبت نام شما رسیدگی نخواهد شد. سعی کنید حسابهایی که گردش مالی و معدل بالاتری دارند را در فیلد وارد کنید تا شانس قبولی بیشتری در ثبت نام داشته باشید.
نکته2: در صورت خرید اقساطی با روش کسر از حقوق، هنگام خرید، یک برگ سفته نیز از شما دریافت می گردد و بعد از پایان اقساط نیز سفته شما برگشت داده خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

محاسبه گر خرید اقساطی با چک

برای مشاهده و نحوه محاسبه اقساط بدون چک، به سایت ایران رنتر مراجعه کنید