شاخه‌ها

در خریدهای اینترنتی فاکتورهای زیادی برای جلب رضایت مشتری وجود دارد، یکی از گزینه های پیش رو پس از نهایی کردن خرید از دیجی دو پرداخت وجه درب منزل خواهد بود. با این امکان می توانید پس از دریافت بسته ی خود از پست و یا پیک هزینه را حضورا و نقدا حساب کنید.

انتخاب لوازم دیجیتال و الکترونیک در بازار وسیع این حوزه کمی دشوار خواهد بود بعلاوه وجود تعداد زیادی تولید کننده ی فرعی نیز کار را پیچیده خواهد کرد اما همراهی با فروشگاه اینترنتی دیجی دو ضمانت اصالت کالای خریداری شده ی شما مشتریان عزیز را بر عهده خواهد گرفت.

با ایجاد طرح رجیستری، پس از خرید هر نوع گوشی هوشمندی باید دستگاه در سامانه همتا ثبت گردد، خرید گوشی های رجیستر شده اتلاف وقت، انرژی و هزینه های شما را به کمترین میزان ممکن خواهند رساند، دیجی دو با تضمین رجیستری تمامی گوشی های هوشمند خود هدفی جز آرامش و آسایش را برایتان در نظر ندارد.

جنس فروخته شده تعویض می شود! از جملاتی است که کمتر این روزها در خرید با آن مواجه خواهید شد. تعویض کالا در صورت بروز هر نوع مشکلی، از سمت دیجی دو کاملا تضمین می شود، به راحتی و با برقرار ارتباط با مسئول فروش می توانید مشکل خود را در میان گذاشته و کالای خریداری شده را تعویض نمایید.

از دورترین نقاط ایران، تا نزدیک ترین شهرها به پایتخت همگی می توانند از امکال ارسال به سراسر کشور دیجی دو بهره ببرند، در این روش از هر کجای ایران که باشید در کمترین زمان ممکن می توانید لوازم جانبی و یا گوشی خود را سفارش داده و در کمال صحت و سلامت آن را تحویل بگیرید.


کد QR

منو

مقایسه 0