TSMC تولید انبوه تراشه‌های A13 مورد نیاز برای آیفون‌های 2019 را آغاز می‌کند

3 ماه پیش

TSMC تولید انبوه تراشه‌های A13مورد نیاز برای آیفون‌های 2019 را آغاز می‌کند

همان طور که می‌دانید کمپانی TSMC به‌ تازگی تولید آزمایشی تراشه‌های A13 مورد نیاز آیفون‌های آینده کمپانی اپل را آغاز کرده است. خوشبختانه این کمپانی قصد دارد تولید این تراشه‌ها را از مرحله تستی به مرحله تولید انبوه برساند.

دلیل اینکه کمپانی TSMC قصد دارد خیلی سریع از مرحله آزمایش تولید تراشه‌‎های A13 به سمت تولید انبوه این تراشه‌های حرکت کند این است که زمان رونمایی از آیفون‌های 2019 کمپانی اپل نزدیک است به‌گونه‌ای که قرار است آیفون‌های 2019 این کمپانی در ماه سپتامبر سال جاری یعنی تنها 3 ماه دیگر رونمایی شوند از این‌رو کمپانی TSMC که به تولید آزمایشی تراشه‌های A13 این دیوایس‌ها می‌پردازد باید سریع‌تر کار تولید انبوه این تراشه‌ها را آغاز کند تا بتواند متناسب با زمان‌بندی کمپانی اپل برای رونمایی از این دیوایس‌ها پیش برود و مهم‌تر از همه موجب نشود که رونمایی از آیفون‌های 2019 به دلیل آماده‌ نبودن تراشه A13 به تعویق بیافتد.

با وجود اینکه تنها یک ماه و نیم از آغاز کار کمپانی TSMC برای تولید آزمایشی تراشه‌ A13 می‌گذرد اما این کمپانی به احتمال زیاد در ماه جاری تولید انبوه این تراشه‌ها را برای آیفون‌های 2019 آغاز خواهد کرد.

درضمن لازم است اشاره کنیم که تراشه‌ A13 آخرین تراشه از سری A کمپانی TSMC است که برای آیفون‌های آینده کمپانی اپل تولید خواهد شد این تراشه بر اساس فناوری لیتوگرافی 7 نانومتری تولید خواهند شد. البته این احتمال وجود دارد که تراشه‌های آینده این کمپانی از فناوری لیتوگرافی 6 نانومتری پشتیبانی کنند.

منبع

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    پاسخی را بگذارید