وان پلاس ۷ در ۱۴ ماه مه آشکار می‌شود

0 17
زمان مطالعه : ۱ دقیقه

وان پلاس ۷ یکی از پرچمداران جدید شرکت وان پلاس است که خودش را در زمره‌ی گوشی های ۲۰۱۹ قرار داده است. این دستگاه به تازگی معرفی شده است و حالا خبرهایی از آشکارشدن آن در کنار مدل بالاتر آن یعنی وان پلاس ۷ پرو در ۱۴ ماه مه به گوشی می‌رسد.

رویداد آشکار شدن وان پلاس ۷ در نیویورک رخ خواهد داد و طرفداران این شرکت می‌توانند برای رفتن به این رویداد از طریق وب سایت رسمی وان پلاس بلیط تهیه کنند.

فروش بلیط از ۲۴ آپریل آغاز می‌شود و در ۴۸ ساعت اول قیمت آن با تخفیف ۲۰ دلاری همراه است، پس از این به قیمت استاندارد شرکت وان پلاس برمی‌گردد.

شرکت وان پلاس این رویداد را از نیویورک به لندن، انگلستان، بنگلور و هندوستان ادامه می‌دهد. حتی به نظر می‌رسد که شاهد طرح ریزی یک رویداد دیگر در ۱۶ ماه مه در خود کشور چین باشیم.

وان پلاس ۷ پرو دارای یک نمایشگر بزرگ ۶.۶ به همراه دوربین پاپ آپ است، در حالیکه وان پلاس ۷ از طراحی ناتچ بهره می‌برد. این دستگاه انرژی خود را از طریق باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری تامین می‌کند که از شارژ سریع ۳۰ واتی پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر خبرهای مبنی بر اینکه وان پلاس در حال کار بر روی یک ورژن جدید است که بر پایه‌ی اینترنت ۵g می‌باشد، به گوش می‌رسد.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.