فروش تجهیزات عکاسی شرکت‌های کانن و نیکون با کاهش 17 درصدی روبه‌رو شد

3 ماه پیش

فروش تجهیزات عکاسی شرکت‌های کانن و نیکون با کاهش 17 درصدی روبه‌رو شد

بر اساس جدیدترین آماری که از میزان فروش تجهیزات عکاسی شرکت‌های بزرگ دنیای عکاسی یعنی شرکت‌های کانن و نیکون منتشر شده این غول‌های دنیای عکاسی با کاهش 17 درصدی در فروش محصولات خود روبه‌رو شده‌اند.

باتوجه به گزارش مالی که شرکت کانن از فصل اول سال 2019 منتشر کرده و آمار و ارقامی که شاهد آن‌ها هستیم، فروش تجهیزات عکاسی این کمپانی متناسب با مدت زمان مشابه در سال گذشته با کاهش 17 درصدی روبه‌رو بوده و باتوجه به گزارش مالی که کمپانی نیکون از آمار کلی سال که به پایان ماه مارس 2019 منتهی می‌شود، ارائه داده، نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته با کاهش 17.9 درصدی روبه‌رو بوده است.

توضیحاتی که کمپانی کانن باتوجه به گزارش مالی که منتشر کرده ارائه داده به شرح زیر است:

” عاملی که منجر به کاهش فروش و سوددهی بازار تجهیزات عکاسی شده شامل کاهش ابعاد بازار برای دوربین‌هایی با قابلیت تعویض لنز و به‌ویژه انواع DSLR به دلیل ظهور گوشی‌های هوشمند است. فروش دوربین‌هایی که از قابلیت تعویض لنز  برخوردار بودند در فصل اول با کاهش 19 درصدی روبه‌رو بوده است از این‌رو می‌توان گفت که چنین کاهشی نشان‌دهنده تاثیر ترکیبی عوامل متعددی از جمله کاهش ابعاد بازار برای DSLR بوده است “.

کمپانی نیکون نیز در این زمینه توضیحاتی را ارائه داده است که به شرح زیر است:

” دوربین دیجیتال D850 که جزء دوربین‌هایی با قابلیت تعویض لنز است فروش بالایی داشته است اما فروش از لحاظ تعداد در انواع دیجیتال با قابلیت تعویض لنز و دوربین‌های دیجیتال کامپکت به دلیل کاهشی که در ابعاد بازارها رخ داده کمتر شده است “.

منبع

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    پاسخی را بگذارید