رندر آیفون‌های 2019 در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت

3 ماه پیش

رندر آیفون‌های 2019 در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت

بالاخره انتظارها به پایان رسید و رندر آیفون‌های 2019 در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت که بر اساس این رندرها آیفون‌های 2019 از سیستم‌‌عامل iOS 13 برخوردار هستند. همانطور که در گذشته بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده بود، اشاره کردیم کمپانی اپل بر روی طراحی آیفون‌های 2019 خود خیلی متمرکز نشده و درواقع تغییرات اساسی را در طراحی این آیفون‌ها اعمال نکرده و قرار است آن‌ها را با ظاهر آشنایی روانه بازار کند. البته تنها نکته‌ای که در طراحی آیفون‌های آینده کمپانی اپل نسبت به قبل متفاوت بوده، استفاده از دوربین‌های جدید در این دیوایس‌ها است.

بر اساس رندرهای منتشر شده نسل جدید آیفون XR با دو رنگ جدید روانه بازار خواهند شد درواقع رنگ آبی و Coral این دیوایس‌ها با رنگ بنفش کم‌رنگ و همچنین سبز جایگزین خواهند شد.

همانطور که می‌دانید کمپانی اپل همیشه در اواخر تابستان از گوشی‌های جدید خود رونمایی می‌کند از این‌رو این بار نیز قرار است نسل جدید آیفون‌های این کمپانی در اواخر تابستان در معرض دید عموم قرار بگیرند. به احتمال زیاد کمپانی اپل در طراحی آیفون‌های آینده خود نوآوری و خلاقیت زیادی به خرج داده است چراکه اگر این دیوایس‌ها از نوآوری بالایی برخوردار نباشند جایگاه آن‌ها در بازار گوشی‎‌های هوشمند به خطر خواهد افتاد از طرفی بر اساس آمار و ارقامی که به تازگی از میزان فروش گوشی‌های هوشمند در منطقه آمریکای شمالی منتشر شده است، میزان فروش گوشی‌های هوشمند در سه ماه ابتدایی سال میلادی جاری در این بازار با کاهش بی‌سابقه‌ نسبت به 5 سال گذشته روبه‌رو شده است از این‌رو کمپانی اپل برای در دست گرفتن دوباره این بازار باید در طراحی آیفون‌های آینده خود نوآوری به خرج دهد.

منبع

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    پاسخی را بگذارید